19. kapitola - ,, Krutost smrtijedů " 1/2 !!!

28. srpna 2009 v 20:00 | malfoyka |  Povídky na pokráčko
Ahojky,

já vím, že mi to zase trvalo, ale jsou prostě prázdniny! Ale i tak jsem sesmolila další kapitolku ke ,,Správné lásce" . Jinak moc děkuji, že sem stále chodíte, i když nic nepřibývá. Ale nebojte - ve školním roce se to zase změní!

Vaše Malfoyka


*****

Do Vánoc už zbývaly pouze dva dny a Hermiona ztrácela naději, že by se Draco mohl objevit. Od profesora Snapea věděli sice, kde ho hledat, ale ještě najít odvahu jít do doupěte smrtijedů. Harry se sám nabízel, ale pořád tu byla jeho milovaná Ginny, s kterou chtěl strávit Vánoce. Na jednu stranu mu bylo Herm moc líto, ale musel brát ohledy i na Ginny. Ron stále hledal způsob, jak se dostat k Hermioně blíže, ale čím více se snažil, tím více ho ignorovala. Jediný na co myslela, byl Draco. Tolik toužila ho mít u sebe. Doufala, že ho aspoň nemučí. Její srdce krvácelo, ale mozek se jí snažil pořád dávat naději.

Zato Ron ztrácel trpělivost! Tolik ji miloval a nestal jí ani za pořádný pohled. Byl tak naštvaný na Draca, že kdyby teď mohl, tak ho zabije! Rozhodl se tedy pro krutost největší. S dopisem se hrnul do sovince a odeslal ho rodině Malfoyů. Vysvětloval v něm svoji situaci a okamžitě žádal setkání. Měl totiž krutý plán, jak konečně získat jeho milovanou. Během několika minut mu přišla velmi kladná odpověď. Lucius i se svou ženou ho přijdou dnes o půlnoci navštívit ke školním pozemkům. Ron byl s touto zprávou více než spokojený a vydal zpět do společenské místnosti. V hlavě si ještě připravoval pořádně svůj ďábelský plán. Věděl, že tímhle Hermioně nejvíc ublíží, ale byl si až moc jistý, že na to nikdy nepřijde! Večer se rychle blížil a on se nemohl dočkat, až poví svůj plán ostatním. Pár minut před půlnocí se vydal na školní pozemky a dál k lesu. Přesně o půlnoci se zjevili manželé Malfoyovi.

,,Co nám tak naléhavého chceš říct?" začal Lucius.

,,Myslím, že už vím, jak vyřešit náš problém!" pošeptal Ron.

,,A to?" vložila se do toho Narcissa.

,,Zabít Draca." Odpověděl klidně Ron.

,,Ty ses zbláznil!" vyjel na něj Lucius.

,,Klid, klid! Tak jsem to nemyslel. Můj plán je namíchat mnoholičný lektvar s Dracovým vlasem a jeho dvojníka pak na Štědrý den před zrakem všech v Bradavicích zabít." usmál se samolibě Ron.

,,Hm, to nezní špatně." Usoudil Lucius.

,,Zapomínáte však na to, že Hermiona je až moc chytrá." Vložila se do toho opět Narcissa.

,,To máte pravdu madam, ale když zařídíme kletbou "Imperio" , aby dotyčný řekl před smrtí to, co by říkal Draco, uvěří. Je moc zamilovaná na to, aby myslela rozumem, když uvidí zemřít milovaného." usoudil Ron.

,,V tomhle má pravdu, drahá." Přitakal Lucius.

,,Dobrá, jen ještě jedna otázka. Jak víte, že pak už bude vaše, pane Weasley?" zeptala se zvědavě Narcissa.

,,Budu její rameno, na kterém se vypláče. Věřte mi, že nebude moje hned, ale bude! Pokud si bude myslet, že Draco je opravdu mrtvý, časem zapomene." S klidem odpověděl Ron.

,,Dobrá, dobrá. Ale pak už jsme si rovni a náš kontakt skončí, že ano?" přemýšlel nahlas Lucius.

,,Nejspíš pokud se nic nezvrtne!" odpověděl Ron.

,,Takto brr pane Weasley! My svou část dohody dodržíme, pak už je to vaše starost!" vyjela Narcissa.

,,Dobrá, ale musí klapnout to s tím Dracem." Ujišťoval se Ron.

,,Jistě, o to se postaráme." Odpovědě Lucius a nabídl svoji ruku, aby dohodu potvrdili.

Ron jeho ruku přijal. Poté se oba přemístili zpět do jejich sídla a Ron se vrátil do Hradu. Vyhovovalo mu, na čem se dohodli, a doufal, že potom už bude Hermiona jeho. Věřil svému plánu, neboť neměl chybu. Na malou chvilku snad zapochyboval, ale to rychle zahnal. Kvůli Hermioně by byl schopný zabít všechny a jeden Malfoy nebude problém. S touto myšlenkou usínal a doufal, že druhý den jeho plán vyjde!

Mezitím v sídle Malfoyů se Lucius vydal do sklepení za svým synem. Byla tam hrozná tma, jediné světlo vydávaly svíčky na zdi. Opravdu by tu nikdy nechtěl být, ale Draco si to zasloužil, potřeboval dostat lekci. Zneuctil svoji rodinu a to bylo to nejhorší, co mohl udělat! Draco měl až tu poslední celu, bez jediného okna. Netušil, zda je noc nebo den. Aspoň, že dostával najíst. Lucius došel až k jeho cele a otevřel dveře. Draco okamžitě zvedl hlavu s pohledem plným nadějí, že uteče.

,, Ach, to jsi jenom ty." Utrousil.

,,Koho si čekal? Kamarádíčka Pottera?" odplivnul si Lucius.

,,Kohokoliv než tebe, otče." Vrátil mu Draco.

,,Už jsi dostal rozum nebo tu ještě pobudeš?" uchechtl se Lucius.

,,No jestli myslíš Hermionu tak ne, nevzdám se jí!" vyjel na něj Draco.

,,Jak myslíš synu, stejně o ni přijdeš!" vrátil mu Lucius a s velkou sílou mu vytrhl tři vlasy.

,,Co…co to děláš?" Chtěl se po něm Draco ohnat, ale nestihl to. Lucius za sebou zavřel dveře a zmizel.

Poté šel do své pracovny, kde díky lektvarům namíchal mnoholičný lektvar. Od svých druhů si nechal dovést nevinného člověka, kterého zavřel zatím do tajné místnosti u sebe v pracovně, zítra se totiž bude hodit! Se vším připraveným se Lucius odebral spát do ložnice ke své manželce, neboť do rána bylo ještě času.

Hermiona ležela smutně ve své posteli. Myslela na Draca a na to, že zítra je Štědrý den. Tolik toužila být v tento den s ním, ale bohužel. Nechápala, proč jim prostě nedají pokoj. No a, že ona je z mudlovské rodiny, mají se přeci rádi. Najednou nenáviděla ty pravidla! Chtěla být s ním, nic víc! Rozplakala se, ale tak, aby to nebylo slyšet. Ne, že by se styděla, jen nechtěla kazit Vánoce ještě jiným lidem. Se slzami v očích i na polštáři usnula.


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 gajzi17 gajzi17 | Web | 30. srpna 2009 v 16:28 | Reagovat

bwzva kapča máš super povídky

2 Jenny Jenny | Web | 1. září 2009 v 15:17 | Reagovat

Ach, super...už aj idem na ďalšiu...=)

3 Ajkiss Ajkiss | Web | 1. září 2009 v 19:53 | Reagovat

skwělé, jdu na další kapitolku

4 Ginny Ginny | 5. září 2009 v 9:29 | Reagovat

Super ju jen se chci zeptat můžu nějakou tvoji povídku uveřejnit na mojí stránce se zdrojem samozdřejmě WEB až to tám dám

5 malfoyka majiteka blogu malfoyka majiteka blogu | 29. září 2009 v 13:09 | Reagovat

[4]: jj muzes

6 Death Eater Death Eater | 16. listopadu 2010 v 14:22 | Reagovat

Skvělé, letím na další..

7 kačka kačka | 26. května 2012 v 11:37 | Reagovat

Super!!!! ☺☻

8 kačka kačka | 26. května 2012 v 11:37 | Reagovat

píšeš ty nej povídky,vážně!  :D

9 kačka kačka | 26. května 2012 v 11:38 | Reagovat

10 Sisi Sisi | 5. června 2012 v 14:38 | Reagovat

nádherný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama