!!!!!!!! NOVÁ KAPITOLA !!!!!!

12. dubna 2012 v 19:11 | malfoyka |  Povídky na pokráčko
Ahoj lidi,

možná mě nesnášíte nebo jste tenhle blog odepsali, přesto tuto povídku tu dokončím. PRostě jsem neměla chutě ani nápady psát, natož čas. Ale chytila jsem sliny a pochopila, že ty příběhy potřebuju k tomu, abych to byla já. Takže tady máte vysněné pokračování a slibuju, že už mi to nikdy takhle dlouho TRVAT NEBUDE! :-)

Vaše Malfoyka


29. kapitola
Letěla přesně tam, kam jí určil její pán. Nevěděla, co za psaní nese, ani zda přinese radost či smutek, musela jen splnit úkol, který dostala. Přelétala nad mořem a doufala, že pevnina bude blízko, přeci jen z Anglie je to trochu dálka. Nakonec konečně uviděla zemi, dolétla až na jih státu, který se tolik lišil od jejího rodného domova. Postřehla útulný domek se zahradou a zamířila směrem k němu. Dosedla v klidu na parapet a zhluboka oddechovala. Pak opatrně zaťukala na sklo v okně.

Ležel v poklidu na pohovce a pod ním seděla jeho budoucí žena. Ta, kterou sám od sebe zvolil za tu pravou. Zdálo se mu, že už nic se nemůže stát, konečně totiž doufal, že našel štěstí. Sám pro sebe se usmál, ale malinko ho bodlo u srdce při vzpomínce na Hermionu. Vždy si myslel, že ona bude ta, kterou si vezme. Bohužel osud měl jiné plány. Z přemýšlení ho vyrušila Kate, plánující svatbu.

"Co bys říkal na spojení fialové a bílé?" usmála se na něj krásně.

"Miláčku, cokoliv budeš chtít." odpověděl jí mile.

"Ale prosím tě, děláš, jak kdyby to byla jen moje svatba." lehce ho praštila deskami.

"Ne, je naše." natáhl se k ní, aby Kate políbil.

Najednou se ozvalo tiché a přesto jednoznačné klepání na okenní destičku. Zbystřil okamžitě a zvedl se. Otevřel okno a s překvapením našel za ním sovu, která poslušně nastavila svoji nožku. Zmateně se ihned podíval po malém listu, který se mu snažila podat. Nakonec ho převzal a sova bez váhání odletěla, čímž pochopil, že neměla pokyn čekat na odpověď. Otevřel dopis a začetl se.

"Co to je za psaní?" zvedla se i Kate, když se Draco dlouho neotáčel a neodpověděl.

"Lásko, stalo se něco?" položila mu ruku na rameno, aby ho k sobě otočila.

"Je od blízkého přítele." odpověděl konečně.

"Aha a co píše?" snažila se udržet konverzaci.

"Loučí se a žádá, abych se postaral o jeho rodinu, pokud by se s ním cokoliv stalo." vyjádřil se s kamennou tváří.
"Proboha, co ho to napadlo? On si myslí, že mu chce někdo ublížit? Kdo to je?" vyděsila se.

"Co všechno ti říká jméno Harry Potter?" zeptal se a pozvedl obočí.

"No to ne! To píše on?" vykulila své modré oči.

"Ano, v Anglii brzy dojde ke konečné bitvě a on se obává nejhoršího." odpověděl s klidem a přešel se posadit na pohovku.

Kate ho následovala a opatrně ho objala kolem ramen, byl sklíčený. Mlčel a ona věděla, že teď hovořit také nemá. Honily se mu hlavou různé myšlenky! Jeho nejlepší přítel bude nasazovat život, kdežto on tu plánuje svatbu? Ano vzdal se toho života, ale copak tohle mohl nechat jen tak být. Kdyby teď byl Harry poblíž asi by mu jednu natáhl za tu drzost mu jen oznámit, že se má v případě smrti postarat o rodinu. Bože věděl, že to musí být Harry, kdo zabije Voldemorta, ale to se dělá jen takhle oznámit, že asi umře? Draco měl vztek!

"Musím do Anglie." prolomil ticho a podíval se do očí Kate.

"Co prosím? Smrtijedi tě zabijí hned, jak se tam objevíš! Nikam nepojedeš, nemůžu tě ztratit!" zpanikařila.

"A já tady nemůžu sedět a být šťasten, když moji přátelé budou umírat." vyjel na ni.

"Aha." kroutila nevěřícně hlavou. Zvedla se a odešla do ložnice.

Začal si vyčítat, že na ni zvýšil hlas, ona přeci za nic nemohla. Byl naštvaný na Harryho, že mu dal jen dopis po tom všem. Naštvaný na sebe, že díky štěstí, co prožíval, zapomněl na lidi, kteří denně bojují se zlem. Hluboce oddychl a vstal z pohovky, vyšel do prvního patra a zůstal stát před dveřmi, za kterými bylo ticho. Pomalu je otevřel a uviděl jeho milovanou dívat se do tmy z okna, pomalu k ní přistoupil a objal.

"Kate, mrzí mě to." položil jí hlavu na rameno a ona ze sebe vydala vzlyk. Poprvé, co ji zná, brečela. "Neuvědomil jsem si, co říkám." chtěl ji obrátit k sobě.

"Já tě přeci chápu, jsou to přátelé, ale copak tě mohu nechat jít?" zvedla k němu hlavu a on viděl její nádherné oči plakat.

"Já musím, lásko." pohladil jí po tváři.

"Draco, nesnesu, pokud budu muset pohřbít další lásku."objala ho pevně.

"To nebudeš muset! Já se ti vrátím, Kate." ubezpečil jí Draco.

"Ale co když ne? Nemohu tě ztratit." zašeptala do jeho hrudě.

"Kate..." pozvedl její obličej tak, aby jí viděl do očí. "Miluju tě a vrátím se." neuhnul ani o centimetr a všiml si, jak se zachvěla.

"T-to je poprvé, co jsi mi to řekl." nemohla uvěřit, že to slyší a skočila mu kolem krku.

"Už je to tak." usmál se pro sebe. "Odjedu, nesmím je v tom nechat." dokončil větu.

"Pojedu s tebou." prohlásila a odtáhla se od něj.

"Nepřipadá v úvahu!" zarazil jí. "Jedu do boje a jak bych mohl bojovat, kdybych věděl, že ty jsi vystavena nebezpečí?" snažil se jí vysvětlit. "Zůstaneš a budeš dál plánovat svatbu, abych si tě mohl konečně vzít, až se vrátím." políbil jí krátce.

"Dobře." rezignovala, protože věděla, že nemá cenu se s ním hádat.

Tu noc ani jeden nespal, ale netušili to navzájem. Draco přemýšlel, jak nejrychleji a nejbezpečněji se dostat k Harrymu a Kate zase o tom, jak se ho musí vzdát. Ležela zády k němu a přemítala si všechno zlé, co se mu může stát. Milovala ho. Najednou se k ní z ničeho nic přitulil a dal jí pusu do vlasů. "Miluju tě, Draco." pošeptala a schoulila se do jeho náruče více. Usmál se a oba se ponořili do spánku, ač v tuto chvíli nechtěl ani jeden z nich ráno.

Přes všechny přání tu bylo ráno, přesně jak mělo být. Kate se probudila s prvními slunečními paprsky a taky hlavně protože necítila Dracovu přítomnost. Zhrozila se, že odjel. Hodila přes sebe župan a seběhla schody. Našla ho v předsíni oblékat si kabát.

"Nerozloučíš se?" zeptala se trochu zklamaně.

"Doufal jsem, že se tomu vyhnu popravdě." podíval se na ní.

"Skvělé vědět." pronesla ironicky a chtěla odejít zase nahoru.

"Láme mi srdce tě tu nechávat, to proto." odpověděl a ona se zastavila. Otočila se a chtěla mu skočit kolem krku, bohužel už našla jen dokořán otevřené dveře a prázdné místo v nich. Vběhla do nich, přesto stačila jen zahlédnout, jak se od ní její milovaný Draco přemístil.

Objevil se v Londýně nedaleko Ministerstva kouzel. Věděl najisto, že zde je to nejbezpečnější. Vešel dovnitř a nemohl si nevšimnout udivených pohledů všech přítomných. Dotázal se jednoho z nich, kde najde Harryho a ihned se vydal do jeho kanceláře. Přede dveřmi se zastavil a přečetl jsi, zda je tam správně. Zeptal se jedné kolemjdoucí slečny, zda je tam pan Potter sám a jakmile odpověděla, že ano, samolibě se usmál.

Harry se zrovna probíral spisy padlých mužů, ke kterým se měl vyjádřit s největší možnou soustrastí zbylým pozůstalým. Neměl na to žaludek, vždyť přeci on mohl za jejich smrt, bylo mu hrozně. Možná se zrovna chtěl opět ponořit do své každodenní deprese, kdyby se zrovna nerozlítly dveře!

"Pottere, to že jsi byl vždycky blbec, jsem tušil! Ale myslet si, že mi pošleš dopis "postarej se o všechny, až umřu" a čekat, že nebudu jednat, to jsi fakt vůl" spustil ihned Draco.

"Proboha Draco!" vykřikl Harry a stahoval dolů napřaženou ruku s hůlkou.

"Bože, i kdybych neměl svědomí a nechal tě jít do bitvy samotného, musel jsem přijet ti aspoň říct, za jakého vola tě považuji." pokračoval blonďák.

"Ani nevíš, jak rád tě vidím!" prohlásil Harry.

"No snad sis nemyslel, že tě nechám jít spáchat sebevraždu samotného, ani nápad! Jsem v tom s tebou." dokončil Draco a přešel poplácat starého přítele po zádech.

Poté strávili dlouhé hodiny zavření v kanceláři a vyprávěli si, co všechno se změnilo za ty necelé dva roky odloučení. Draco vyprávěl, co všechno dělal, kde se usadil i toho koho potkal. Zapomněl se však zmínit, že bude mít svatbu, nepřišlo mu to vhodné hned na Harryho vybalit. Harry se zase svěřil o všem, co se změnilo v Anglii a záměrně vynechal zmínku o Hermioně. Draco se cítil, jakoby nikdy neodešel. Najednou se Harry podíval na hodinky.

"Do háje to je hodin, Ginny na mě doma čeká s večeří." začal se pomalu zvedat.

"Jasně to chápu, uvidíme se zítra tady. Půjdu si sehnat nějaký hotel." reagoval stejně Draco.

"Zbláznil ses? Budeš spát u nás!" rozhodl Harry.

"To nejde." chtěl se z toho vyvléct Draco, ale to už Harry stál ve dveřích a čekal.

Přemístili se k Harrymu domů. Objevili se v nádherném pokoji, který měl asi sloužit jako uvítací místnost. Okamžitě si začal svlékat kabát a vyrozuměl, že jeho milovaná žena je v kuchyni a vydal se tam. Mezitím si Draco prohlížel místnost, v které se objevil. Zadíval se po krásném interiéru, za který určitě mohla Ginny. Jeho zrak se stočil ke stěně podél schodů nahoru, kde visely různé fotografie. Zpozoroval všechny střípky života Harryho Pottra od školy až do teď. Všiml si i té, kde byl on. Byla z doby, kdy vše bylo tak, jak mělo. Najednou tam zahlédl fotku dívky s nádherně čokoládovýma očima a hnědými vlasy držící v náručí dvě miminka. Poznal ji okamžitě a srdce udělalo úder na víc. Do reality ho vrátily až blíží se hlasy, proto se vrátil na místo, kde stál předtím.

"Harry, jestli si myslíš, že to překvapení nějak omluví tvůj pozdní příchod k večeři, tak se fakt...." zarazila se při pohledu na osobu, která před ní stála. "Pleteš." dodala potichu.

"Ahoj Ginny, vypadáš pořád nádherně." usmál se po malfoysku, jak to uměl jen on.

"Draco! Proboha, jsi tady!" objala ho jemně a nanejvýš přátelsky, měla opravdu radost.

"Tohle překvapení mě omluví?" vložil se do toho pobaveně Harry.

"To ano!" usmála se Ginny. "Ale nemysli si, že takhle budeme s Jamesem se strachovat každý večer." obrátila se na Harryho a pohrozila mu.

"Páni Ginny, to jsi ještě neporodila?" zavtipkoval Draco a nechal se vést do obývacího pokoje.

"To už je druhé a tentokrát holčička." pohladila si bříško. "Jamesovi už je ale skoro rok." dodala.

"Kde vůbec je? Chtěl bych ho Dracovi představit ještě před večeří." zeptal se Harry.

"Dnes je čtvrtek, hraje si s Adri. Přivede je jako vždy v půl osmé..." zarazila se. "Proboha!" vykřikla.

"Co se děje, stalo se něco?" zhrozili se oba páni.

"Přivede je Hermiona." pošeptala, přesto to oba slyšeli.

V tu chvíli hodiny oznámily půl osmou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mia Mia | 12. dubna 2012 v 20:16 | Reagovat

KONEČNĚ!

DOČKALA JSEM SE! A bylo to přesně tak krásné a dokonalé, jak jsem čekala :)těším se až přijde Herm! :)

2 kelly kelly | 18. dubna 2012 v 22:34 | Reagovat

tvůj nový look je skvělý a to nemluvím o kapitolce! :)

DOKONALÁ! :)

3 Lisa Lisa | Web | 28. dubna 2012 v 23:06 | Reagovat

Nečekala jsem, že tu ještě něco přibyde, ale krásné. Už aby byla další =) !

4 malfoyka - majitelka blogu malfoyka - majitelka blogu | E-mail | Web | 30. dubna 2012 v 14:57 | Reagovat

[3]: Liso, přibylo...a teď bude častěji :) už je další skoro dopsaná :)

5 Veruu Veruu | 2. května 2012 v 19:18 | Reagovat

ÚŽASNÉ:o

6 pimpinela pimpinela | Web | 2. května 2012 v 22:29 | Reagovat

Hlavné je, že si sa k písaniu opäť odhodlala. Prajem ti, nech sa múza u teba zastaví častejšie. Ono keď nie je nálada a inšpirácia tak to ide ťažko. :) Poznám to. ;)

7 kate kate | 5. května 2012 v 20:19 | Reagovat

nádherné nečekala jsem že ještě napíšeš pokračování ale je skvělý piš piš dál

8 malfoyka - majitelka blogu malfoyka - majitelka blogu | E-mail | Web | 9. května 2012 v 22:34 | Reagovat

Holky 24.5. maturuju ústní a potom sem přibyde další kapitolka :)) další až po 8.6. neboť pak jsou přijímačky na VŠ :)

9 kačka kačka | 24. května 2012 v 15:21 | Reagovat

Pls další kapču!!!

10 kačka kačka | 24. května 2012 v 19:27 | Reagovat

Držím palce k maturitě a škoda,že další kapča bude až 8.6. protože jsou prázky a my jeden na chalupu,není tam internet. ;-(

11 kacka kacka | 27. května 2012 v 20:32 | Reagovat

Napiš pls další kapču. Už je 27.5. a ty jsi říkala,že další bude po 24.5. :((

12 malfoyka - majitelka blogu malfoyka - majitelka blogu | E-mail | Web | 31. května 2012 v 22:06 | Reagovat

Kačko, já vím co jsem napsala....ale bohužel učení na přijímačky na Karlovku mi zabere více času, než jsem čekala...takže ano...po 8.6. přibude :)

13 Misha Misha | 3. června 2012 v 11:21 | Reagovat

Máš to skvělé!!!:) Uz za 5 dnu:) Doufam, ze se to nejsk semela a Draco bude s Hermionou:D Ale vypada to, ze ne:/  Kate mi nevadi, ale mam proste pocit, ze Draco a Mia by meli byt spolu at se stane cokoliv:)

14 kačka kačka | 7. června 2012 v 19:54 | Reagovat

Misho,přesně tak. Malfoyko už se moc těším na další kapču,píšeš skvělí povídky :D

15 anonymka anonymka | 12. června 2012 v 18:03 | Reagovat

to bylo keců jak sem po 8.6. přidáš další kapitolu a hovno

16 malfoyka - majitelka blogu malfoyka - majitelka blogu | E-mail | Web | 13. června 2012 v 18:53 | Reagovat

[15]:
Hele frajerko, jestli se ti něco nelíbí...tak sem nelez! Nová kapitola bude dnes večer...dopisuji ji a hned ji sem dám!...ale na rovinu..nejsem zvědavá na takovýhle kecy, tak s nimi někam táhni!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama